Створення сайту – важливий правильний старт будь-якого бізнесу

265 раз

Як і в кожній справі в рамках створення сайту важливий правильний старт. Але з чого саме розпочати у цьому питанні? Намагатимемося розглянути питання детально.

Головна ідея

Головне визначитися – для чого створення сайтів, з якою метою він створюється, це буде просто портал новин або ж на ньому будуть вести продажі. Але незалежно від мети та завдань сайту, важливо:

  • Сплатити сам домен, як і якісний хостинг.
  • Встановити на сам хостинг OcStore.

Плануєте заробляти на сайті – продумати варто спосіб отримання заробітку, розробити чіткий план та конкретно прописані кроки.

Варто подумати, чим ваш сайт вигідно відрізнятиметься від конкурентів. Та й сам сайт має бути корисним для читача – тільки це дозволить йому впевнено розвиватися. Тому важливо наповнювати його якісним контентом.

Вибір домену та хостингу – правильний старт

Для розвитку сайту в Інтернеті варто вибрати якісний домен, вибрати хостинг. Домен є саме ім'ям сайту, і тут є свої правила та критерії:

  • Лаконічність. Як кажуть, стислість сестра таланту.
  • Простота. Назва сайту повинна легко і просто запам'ятовуватися та вводитися в адресний рядок.
  • Запам'ятовуваність. Ідеально, якщо назву сайту відвідувач запам'ятає після першого візиту на його простори.

Багато доменів з такими критеріями вже зайняті, тому доведеться витратити час, щоб вибрати оптимальний варіант.

Щодо хостингу – це простір, відведений на жорсткому диску, де розміщується сам сайт, стаючи доступним для відвідування. Хостинг орендують у компанії-провайдера, які надають ці послуги.

Важливо! Бажаєте створити якісний сайт – немає дешевизни. Пошукайте в мережі відгуки про компанію - провайдера, прошерстіть доступну інформацію, щоб зробити плавильний вибір.

Вибір CMS

CMS – це движок самого сайту, його оболонка, яка дозволить створити сам Інтернет – ресурс, обслуговує його з мінімальною витратою зусиль, при потребі додаючи на Інтернет-простір нові сторінки, розширюючи сайт.

Дизайн

Як варіант, можна використовувати готовий шаблон сайту – цей варіант не потребує витрат часу, сил та грошей. Хоча мінус такого варіанту - дітище ніяк не виглядатиме унікально, він просто загубиться на загальному тлі безликих сторінок. Тут також доведеться витратити час та сили на його доопрацювання.

Унікальний та неповторний дизайн для кожного сайту розробляють індивідуально. Варіант індивідуального підбору графіки та кольору, інших деталей обійдеться недешево, і навіть у такому разі вимагатиме постійних доробок.

Як варіант, можна вибрати серед шаблонів преміум класу, які розміщені на спеціальних майданчиках. Цей варіант дозволить надати сайту оригінальності, причому без особливих витрат та зусиль. Преміум шаблони виглядають не гірше за індивідуальні проекти, але вартість їх на порядок нижча.

Наповнення сайту якісним контентом

У рамках залучення на сайт читачів та відвідувачів – важливо розміщувати на ньому якісний та унікальний, цікавий для цільової аудиторії контент. Можна писати самому, або залучати для наповнення сайту професіоналів, що працюють на текстових біржах або майданчиках фрілансу, на спеціальних форумах, за допомогою оголошення.

Для просування сайту текстове наповнення – завдання першорядне в рамках його просування. Цінність ресурсу визначають його відвідувачі, а також унікальний матеріал, розміщений на сайті. Тому не заощаджуйте на послугах професійних авторів тексту, SEO-оптимізатора.

Последнее изменение Пятница, 29 Июль 2022 05:00