Нафтоуловлювач або сепаратор нафти

76 раз

Нафтовловлювач, також відомий як сепаратор нафти, є винаходом людства, спроектованим з метою збереження екології навколишнього середовища. Забруднення нафтопродуктами має руйнівний вплив на природну біологічну систему, зокрема на водойми, і може становити серйозну загрозу для життя.

Сепаратори нафти використовуються з метою запобігти потраплянню продуктів нафтопереробки до природних водойм через каналізаційні стоки та дощову воду.

Принцип роботи та застосування сепаратора нафти: На промислових виробництвах, автозаправних станціях, автомийках та автомайстернях активно використовуються нафтовловлювачі.

Компоненти системи включають:

  1. Відстійник пісковловлювач.
  2. Коалісцентний фільтр.
  3. Камера відбору проб.

Ці компоненти гарантують оптимальне функціонування системи:

  • Відстійник дозволяє об'єднати дрібні частинки і видалити тверді фракції, такі як пісок, зі стічних вод.
  • Коалісцентний фільтр використовує спеціальну структуру, що нагадує бджолині соти, для видалення брудної води з нафтопродуктами.
  • Система Байпас запобігає переповненню і забороняє викид нафтопродуктів з сепаратора.
  • Після очищення виконується відбір проб стічних вод.                                                                                        Одним із провідних виробників сепараторів нафти або нафтоуловлювачів є фірма "Екобіл". Модельний ряд нафтовловлювачів  фірми "Екобіл". 

Сепаратор нафти здійснює механічну очистку стічних вод650566c078cdc.webp на кількох етапах:

  1. Перший етап - відстоювання, де стічна вода гомогенізується і осаджуються тверді частинки, такі як пісок, листя та сміття.
  2. Другий етап - стічна вода проходить через коалісцентні фільтри, де нафтопродукти укрупнюються та піднімаються на поверхню, утворюючи плівку.
  3. Третій етап - стічні води потрапляють у третю камеру, де абсорбуються пінополіуретановими фільтрами. Забруднюючі речовини затримуються у порах фільтруючого матеріалу. Результатом є беззапахова, безбарвна та екологічно чиста вода, яку можна використовувати для поливу газонів та як технічну воду.

Важливо підкреслити, що нафтовловлювачі грають важливу роль у збереженні екології навколишнього середовища, тому їх встановлюють на різних об'єктах, включаючи автозаправочні станції (АЗК), автомайстерні (СТО), складські комплекси, транспортні термінали, залізниці, порти, аеропорти, нафтопереробні підприємства, автомийки, автостоянки, паркінги та інші.

Встановлення сепаратора нафти має безліч переваг, включаючи високий рівень очищення від нафтопродуктів, високу якість та міцність матеріалів, простоту встановлення, обслуговування та експлуатації, стійкість матеріалів до агресивного середовища та незалежність від енергопостачання. Лише кваліфіковані спеціалісти допоможуть правильно підібрати сепаратор нафи. Одними із таких спеціалістів є менеджери фірми "Екобіл"

Смотрите также: