Як вибрати ідеальний змішувач для кухні: покрокове керівництво

264 раз

Вибір змішувача для кухні може виявитися непростим завданням. З такою кількістю матеріалів, типів, дизайнів та функцій на вибір важко зрозуміти, з чого почати. У цьому посібнику ми проведемо вас через кожен етап процесу, щоб ви могли прийняти обґрунтоване рішення, яке відповідає вашим потребам та уподобанням у дизайні.

Зміст статті

  1. Вибір матеріалу

  2. Вибір типу управління

  3. Вибір типу запірного клапана

  4. Вибір висоти та типу носика

  5. Додаткові функції

  6. Дизайн

  7. Висновок

Вибір матеріалу

Коли справа доходить до вибору кухонного змішувача, найчастіше вибирають латунь, хром, нікель, покриття з вакуумним напиленням і силумін (сплав алюмінію і кремнію).

Кожен тип матеріалу має свої переваги та недоліки, тому важливо провести дослідження, щоб з'ясувати, який з них підходить саме вам.

Типу управління

Після вибору матеріалу, вирішіть, як ви керуєте своїм кухонним змішувачем. Доступні три основні типи управління: важільне, двовентильне та сенсорне (електронне).

Залежно від ваших потреб та переваг, ви можете віддати перевагу одному типу іншому. Наприклад, сенсорне керування підходить для кухонь у стилі хай-тек.

Вибір типу запірного клапана

Тип запірного клапана буде залежати від того, виберете ви одноважільний або двовентильний змішувач. Одноважільні змішувачі для кухні містять картриджі, тоді як моделі з двома клапанами зазвичай мають втулки та прокладки. Варіанти з картриджами зазвичай дорожчі, але прослужать довше.

Висота та тип носика

Висота носика та його загальна форма також є важливими факторами. Високі виливи найкраще підходять для глибших раковин, а більш короткі виливи краще підходять для дрібніших раковин.

Важливо! Якщо у вас раковина з двома чашами, вам слід вибрати поворотний вилив, щоб ви могли направляти воду в будь-яку із чаш. Також важливо враховувати кут повороту.

Додаткові функції

Деякі кухонні змішувачі мають додаткові функції, які можуть бути корисними для певних завдань. Наприклад, багато змішувачів тепер поставляються з висувними шлангами, аераторами та лійками. Крім того, деякі змішувачі мають функцію подачі як технічної, так і фільтрованої води.

Дизайн

Нарешті, дизайн змішувача повинен відповідати загальному стилю вашої кухні. Якщо у вас сучасна кухня, розгляньте одноважільний змішувач із хромованою поверхнею або змішувач із термостатом та строгою геометричною формою. Для класичної кухні виберіть двовентильний змішувач із бронзи, міді або золота. Для скандинавського образу ідеально підійдуть білі або чорні змішувачі.

Висновок

Вибір ідеального змішувача для кухні може здатися складним завданням, але за цими кроками ви можете бути впевнені, що зробите правильний вибір. Не забудьте розглянути всі ваші варіанти, коли йдеться про матеріали, типи та функції, і подумайте про те, як дизайн буде вписуватися в загальний вигляд вашої кухні. Успіхів!

Последнее изменение Суббота, 07 Январь 2023 15:32

Смотрите также: