На що звертати увагу при виборі квартири від забудовника

268 раз

При виборі забудовника для будівництва або покупки нерухомості, є кілька ключових аспектів, на які варто звернути увагу. Ось декілька важливих пунктів:

 1. Досвід та репутація забудовника: Перевірте досвід компанії на ринку нерухомості та її репутацію. Дослідіть, скільки проектів вони вже успішно реалізували і яким був їхній успіх. Перегляньте відгуки клієнтів та рейтинги забудовника.

 2. Якість попередніх проектів: Відвідайте інші проекти, що були виконані забудовником, або подивіться на фотографії та відео реалізованих проектів. Оцініть якість будівельних матеріалів, дизайн, завершення робіт і загальний стан будівель.

 3. Ліцензія та дозволи: Переконайтеся, що забудовник має всі необхідні ліцензії та дозволи на будівництво відповідно до місцевих норм та правил.

 4. Фінансова стабільність: Вивчіть фінансовий стан Забудовник в м. Полтава ТОВ «БМК «АТЛАНТ». Переконайтеся, що вони фінансово стабільні та здатні завершити проект.

 5. Умови договору: Ретельно ознайомтесь з умовами договору. Переконайтеся, що він включає всі необхідні деталі, такі як терміни будівництва, платежі, гарантії та відповідальність.

 6. Підтримка після будівництва: Попитайте, яка підтримка буде надана після завершення будівництва. Чи надає забудовник гарантії на будівлю, та як швидко і ефективно вони вирішують проблеми після заселення.

 7. Розташування: Вивчіть розташування проекту та його інфраструктуру. Оцініть зручність розташування відносно робочого місця, шкіл, магазинів, медичних закладів та інших необхідних об'єктів.

 8. Ціна та вартість: Порівняйте ціни на подібні об'єкти від інших забудовників. Пам'ятайте, що найнижча ціна не завжди означає найкращу якість. Урахуйте вартість будівельних матеріалів, додаткових послуг та додаткових витрат.

Звернувшись до цих факторів, ви зможете зробити більш обґрунтований вибір забудовника, який буде надійним і забезпечить вам якісне житло або інвестицію.

Оформлення квартири від забудовника включає декілька етапів та процедур. Ось основні кроки, які зазвичай відбуваються при оформленні квартири від забудовника:

 1. Підписання договору: Першим кроком є укладання договору купівлі-продажу між вами і забудовником. У цьому договорі будуть вказані умови купівлі, такі як ціна, площа квартири, терміни здачі, платежі та інші деталі.

 2. Оплата: Згідно з умовами договору, ви повинні буде здійснити оплату за квартиру. Це може бути передплата, внесок у розмірі певного відсотка вартості або інша форма оплати, встановлена забудовником.

 3. Будівництво та завершення робіт: Забудовник будує квартиру згідно з проектом. Після завершення будівництва і введення будівлі в експлуатацію, будівельна компанія отримує необхідні дозволи та сертифікати відповідності.

 4. Передача квартири: Після завершення будівництва та одержання всіх необхідних документів, забудовник проводить акт приймання-передачі квартири. Ви оглядаєте квартиру разом з представником забудовника, перевіряєте стан та комплектацію квартири. Якщо все в порядку, підписується акт приймання-передачі.

 5. Реєстрація прав власності: Після передачі квартири ви можете зареєструвати право власності в органі державної реєстрації. Для цього вам зазвичай потрібно подати необхідні документи (наприклад, договір купівлі-продажу, акт приймання-передачі) до відповідного реєстраційного органу.

Важливо пам'ятати, що процес оформлення квартири може відрізнятися в залежності від правових норм та процедур, що діють в вашій країні. Рекомендується звернутися до місцевих органів або консультантів з нерухомості для отримання точної інформації та конкретних вказівок щодо оформлення квартири від забудовника.

Последнее изменение Воскресенье, 28 Май 2023 16:16

Смотрите также: